Jesteś tutaj: Blog Uzdrawianie na odległość - odzyskaj kontrolę nad swoim zdrowiem i samopoczuciem

Uzdrawianie na odległość - odzyskaj kontrolę nad swoim zdrowiem i samopoczuciem

#uzdrawianie #energia #zdrowie # uzdrawianie na odległość

11:45, dnia 24 czerwiec 2024r.
2023
0

Holistyczne uzdrawianie zakłada, że zdrowie człowieka jest nierozerwalnie związane ze wszystkimi aspektami jego życia - ciałem, umysłem, środowiskiem, relacjami społecznymi i duchowością. Połączenie ciała, umysłu i ducha w harmonijną całość prowadzi do zdrowia i równowagi.

Uzdrawianie energią

Poszukiwania skutecznych metod uzdrawiania od zawsze wychodziły poza obszar ciała fizycznego, wykorzystując naturalne metody pracy z energią i to w każdej z różnorodnych kultur. Stąd właśnie wynika nieustające zainteresowanie medycyną niekonwencjonalną, która charakteryzuje się holistycznym podejściem do zdrowia. Uwzględnia ono zarówno zdrowie ciała fizycznego, jak i wszelkie zaburzenia bioenergetyczne organizmu.

Człowiek jako istota wielowymiarowa

Człowiek jest częścią energetycznego świata, a wielowymiarowa istota ludzka to nie tylko ciało fizyczne, to też inne niewidoczne gołym okiem ciała subtelne, które tworzą układ energetyczny człowieka. Właściwy stan, jak i poprawne oddziaływanie wszystkich powłok względem siebie, znacząco wpływa na zdrowie zarówno ludzkiego ciała, ale też psychiki czy duszy.

Wiedzę na ten temat można znaleźć na naszej stronie popko.pl, na której doświadczony uzdrowiciel duchowy Zbigniew Jan Popko udostępnia materiały szczegółowo opisujące ludzką istotę jako byt wielowymiarowy. 

Jaki jest cel uzdrawiania na odległość?

Jak mówi sam Zbigniew Jan Popko, cel uzdrawiania na odległość jest jeden – zdrowie, szczęście, rodzina i sukces – czyli całość życia, a nie tylko naprawa ciała fizycznego. W zdrowym ciele zdrowy duch – i wtedy żyć się chce. Dlatego działanie jest dla każdego. Nie ma znaczenia wiek, płeć ani stan zdrowia. Jest bezpieczne i przynosi korzyść nawet tym, którzy dopiero przygotowują się do zejścia na ten świat.

Dowiedz się więcej na temat działania uzdrawiającego Zbigniewa Jana Popko.

uzdrawianie na odległość

Działanie jest inicjowane przez uzdrowicieli duchowych Zbigniewa Jana Popko i Agatę Popko. Uzdrawianie na odległość odbywa się w każdy wtorek o godz. 19:00 podczas internetowej transmisji w serwisie YouTube na kanale POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia. Wszystko dzieje się w trakcie prowadzonej medytacji uzdrawiającej.

Jak działa Uzdrawianie na odległość?

Do uzdrawiania, będącego działaniem, zresztą jednym z wielu, potrzebne są trzy rzeczy:

  • obiekt do zmodyfikowania,
  • czynnik uzdrawiający,
  • narzędzie uruchamiające siłę uzdrawiającą.

W świecie duchowym wszystkie trzy wymienione obiekty są jedną i tą samą „rzeczą”, choć wypełniającą trzy formy.

Jedynie w obszarze energii, żyjący w oddzieleniu człowiek postrzega je niezmiennie jako trzy różne części. Co gorsze, uznaje on, że trzeba nie lada mocy i inteligencji, by móc je właściwie zestawić w zgrabną całość w celu wprowadzenia zmian w jednej z nich. 

W rzeczywistości istnieje tylko jedna technika, a jest nią sam człowiek

Jakich z kolei użyje sposobów, by dopiąć swego, nie ma to znaczenia. Owe sposoby nazywamy metodami, a jest ich tak wiele, jak wielu jest eksperymentatorów.

Jaka forma uzdrawiania jest najlepsza?

Wszystko zależy od stanu wewnętrznej jedności, jaki powinien osiągnąć człowiek chcący coś zmienić. Stopień jedności z całością określa stan wewnętrznej doskonałości, który nazywamy człowieczeństwem. To ono decyduje o sukcesie. My tylko uruchamiamy działanie za pomocą odpowiednio sformułowanego życzenia. Mowa tu o „gorącym pragnieniu”, czyli o „intencjach”. Wizja lub słowo ją określające muszą być mocne i szczere. Bez stanu miłości wejście w czysty stan twórczy jest niemożliwe.

Czyste pragnienie oznacza, iż stale do tego czegoś dążymy, że jesteśmy w ciągłości działania, że dzień i noc podtrzymujemy ogień przemiany. Dopiero po spełnieniu tych warunków oczekiwane stanie się rzeczywistością.

Więcej znajdziesz w Kompendium uzdrawiania.

uzdrawianie energią

Od czego zależy moc uzdrowiciela?

Kluczem do sukcesu w uzdrawianiu nie jest więc ciągłe uczenie się tysiąca różnych metod operowania energiami, ale wypracowanie stanu wewnętrznej jedności. Powstaje wtedy tzw. fala harmoniczna, taki modyfikator, który w stworzonym polu potencjału zmienia układ sił tworzących rzeczywistość.

Cytując Zbigniewa Jana Popko: „Moc zależy od ludzkiej doskonałości energetycznej i duchowej. Im lepszy człowiek tym większa moc”.

Wpis redakcji popko.pl

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021