Jesteś tutaj: Blog Wahadełko dla początkujących. Czym jest i do czego służy? Poradnik

Wahadełko dla początkujących. Czym jest i do czego służy? Poradnik

#wahadełko #wahadełkodlapoczątkujących # rozwójduchowy

13:34, dnia 11 marzec 2022r.
7630
0

Czym jest wahadełko?

wahadelko,Skale Astralne,wahadelkowanie,

Najczęściej składa się z przedmiotu w kształcie stożka zawieszonego na nitce. Wahadełko w radiestezji jest stosowane do badania promieniowania naturalnego (geopatycznego) w przyrodzie. Doświadczeni radiesteci są w stanie sprawdzić własną biowitalność, zbadać jakość wody, produktów żywnościowych czy przeprowadzić analizę psychometryczną. Warto zwrócić uwagę, że za pomocą wahadełka możesz również uzyskiwać odpowiedzi na każde pytanie, jakie pojawi się w głowie! Jak to możliwe? W tym artykule skupimy się właśnie nad tą kwestią dlatego zacznijmy od początku. 

 

Do czego może służyć wahadełko?

Koniec z nieprzespanymi nocami, gdy przez wiele godzin analizowałeś wszystkie sytuacje, zastanawiając się jaką podjąć decyzję. Teraz możesz uzyskiwać trafne odpowiedzi korzystając z wahadełka. Jest to możliwe dzięki tzw. „odczytom” za pomocą wahadełka na Skalach Astralnych Jana. O tym, czym są Skale Astralne dowiesz się z przygotowanego działu „Skale Astralne”. Możesz pobrać je za darmo i samemu wydrukować lub zakupić w naszym sklepie.

To również koniec wydawania kolejnych zaoszczędzonych pieniędzy. Tu nie potrzebujesz żadnych kursów, wszystkiego możesz się nauczyć sam, nie wychodząc z domu, dzięki przygotowanym materiałom wideo w naszej bezpłatnej Akademii Wiedzy Duchowej. To aż 30 dwustronnych kart, m.in. Skala Zdrowia, Przychylności Zaświatów, Harmonii, Miłości, Uczciwości, Rozwoju Człowieka, które dzięki zawartym precyzyjnym diagramom są nieocenioną pomocą i gwarantują świadome podejmowanie decyzji.

Za pomocą wahadełka na skalach sprawdzisz:

 • stan zdrowia fizycznego i psychicznego
 • najbliższą kształtującą się przyszłość
 • poprawność relacji w rodzinie i związkach
 • jak przebiega rozwój człowieka w aspekcie duchowym

Podsumowując, poznasz prawdę dotyczącą tego, co cię interesuje dzięki czemu odkryjesz jak uniknąć wielu błędów, a co za tym idzie, zaczniesz realnie kształtować swoją przyszłość.

Jakie wahadełko wybrać?

wahadelko,jak trzymac wahadelko,Istnieją różne rodzaje wahadełek. Na rynku panuje spore urozmaicenie, natomiast do klasycznych należą te, wykonane z mosiądzu dostępne również w naszym sklepie. Mogą być one również wykonane z innych metali szlachetnych tj. srebro, złoto czy naturalne minerały. Najważniejsze w wyborze wahadełka jest to, aby wybrać to, które najbardziej się podoba, co sprawi, że w późniejszym czasie z chęcią będzie się po nie sięgać. Czy można samemu zrobić wahadełko? Oczywiście, że tak! Jego rolę w zasadzie spełni każdy zawieszony na nitce przedmiot. Istotną kwestią jest przeciwwaga do wahadełka, by sam przedmiot dobrze trzymał się w dłoni. Można do tego wykorzystać np. 2 – 3 kulki hematytowe lub inne obciążniki - Tu różnorodność jest ogromna.

Jeśli natomiast chcesz, by wahadełko było zindywidualizowane, możesz zaopatrzyć się w wahadełko duchowe. Takie wahadło uzyskuje się jedno do końca życia. Zostaje ono uruchomione osobistym działaniem Mistrza Duchowego Zbigniewa Jana Popko dla osoby wskazanej w zamówieniu. Dzięki temu właściciel wahadełka jest podpięty pod najwyższe pasma duchowe, co znacznie wspomaga poprawność odczytów.

Jak zacząć pracę z wahadełkiem?

 1. KROK

Wahadełko dla początkujących może wydawać się skomplikowane w użytkowaniu, jednak nic bardziej mylnego. Najważniejsze, by zacząć na samym początku od przyzwyczajenia się do samego wahadełka. Najpierw należy samemu wprowadzić je w ruch, chwytając swobodnie, tak żeby dwa palce trzymały nitkę, na której zawieszone jest wahadło, a przeciwwaga komfortowo leżała w dłoni.

Obroty wahadełka nie są tu istotne, może to być ruch pionowy, rotacyjny, poziomy, ważne, by sam ciągły ruch stał się tak łatwy jak oddychanie. Po takiej praktyce, gdy potrafimy przez dłuższy czas sprawić, by wahadełko było w ruchu nawet, gdy np. czytamy książkę, oglądamy film,- wtedy możemy przystąpić do kolejnego kroku.

 1. KROK

Przed przystąpieniem do wahadełkowanie usiądź wygodnie w spokojnym miejscu.  Oczyść się z niskich wibracji, które mogłyby blokować naturalne zdolności człowieka do kontaktu z wyższym Ja. Możesz zastosować specjalnie przygotowaną krótką medytację przed wahadełkowaniem. Tak przygotowanym możesz przystąpić to zadania pierwszego pytania.

 1. KROK

Wybierz skale, na której chcesz pracować (dobór odpowiedniej skali ułatwi i doprecyzuje odczyt) a następnie zadaj pytanie.

 1. KROK

Na początek możesz swobodnie ruszać wahadełkiem przed skalą. Gdy wahadełko będzie gotowe to odczujesz, że będzie poruszało się w stronę odpowiedzi wskazując konkretne miejsce na skali. Pamiętaj, że Ty jako obserwator obserwujesz co ono wskazuje. Aby nie zaburzać odczytów warto zastosować technikę dystansu.

technika dystansu,wahadelkowanie

Wahadełko dla początkujących – wskazówki

 1. Wiedza

Na początku przygody z wahadełkowaniem warto poświęcić swój czas na zdobycie podstawowej wiedzy, dlatego jeśli dopiero zaczynasz, zobacz poradnik, w którym Zbigniew Jan Popko od podstaw pokazuje jak zacząć posługiwać się wahadełkiem, jak działa wahadełko, omawia obroty wahadełka oraz podaje wiele przydatnych wskazówek, dzięki którym bez problemu już sam będziesz w stanie zrobić pierwsze odczyty.

 1. Konwencje odczytów

Pamiętaj, że rzeczywistość, w której żyjemy jest wielowymiarowa, a jedyną stałą rzeczą jest zmiana. Pewnych sytuacji losowych nie sposób przewidzieć, a czasem nawet sam odczyt może zmienić bieg wydarzeń. Natomiast nie jest to powód do rezygnacji z posługiwania się wahadełkiem. Wszystko, co przybliża nas do osiągnięcia szczęścia i spełnienia jest warte poznania i wprowadzenia do codziennego życia.

 1. Praktyka czyni Mistrza

Przypomnij sobie naukę jazdy na rowerze w dzieciństwie – czy od razu stałeś się mistrzem kolarskich wyścigów? Tak jak w każdej nabywanej umiejętności, potrzeba czasu i praktyki, aby pojawiła się pewność. To proces, dlatego warto już na starcie sobie to uświadomić, aby początkowe potknięcia nie zniechęciły do dalszej drogi, drogi po zwycięstwo nad własnym życiem podejmując świadome decyzje.

Możesz również pod okiem doświadczonych nauczycieli – Zbigniewa i Agaty Popko uczestniczyć w trzygodzinnych wahadełkowań on-line, gdzie będzie można poznawać i praktykować tajniki odczytywania na Skalach Astralnych przy pomocy wahadełka. Dla zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi tutaj.

 1. Dzielenie się umiejętnościami

Gdy przyjdą pierwsze sukcesy, najlepiej dzielić się nimi z bliskimi osobami. Podziel się swoimi doświadczeniami, a może okazać się, że Twój przyjaciel również zacznie wahadełkować, co sprawi, że wzajemnie będziecie weryfikować swoje odczyty! To dobry sposób nauki, a dodatkowo ubarwi wspólnie spędzony czas, sprowokuje do głębszej refleksji i odkrywania siebie nawzajem.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021