Jesteś tutaj: Warsztaty Wahadełkowanie Online

Wahadełkowanie Online

Duchowe wahadełkowanie, jasnowidzenie, medycyna duchowa są zapomnianą przez nas wiedzą. Jan w dziecinnie prosty sposób pokazuje, jak te zdolności obudzić i rozwinąć, by stać się mistrzem własnego życia i osiągnąć sukces.

W trakcie serii trzygodzinnych wahadełkowań on-line będzie można poznawać i praktykować tajniki odczytywania na Skalach Astralnych przy pomocy wahadełka. Zgłębiać ich wielowymiarowe znaczenie i odkrywać wszystkie możliwości jakie dają osobom z nich korzystającym. Dzięki tej nauce, każdy może rozwinąć niebywałe umiejętności i otrzymać dokładne wytłumaczenia, które precyzyjniej i szerzej obejmują interesujące go zagadnienie, a wszystko po to, by stać się mistrzem własnego życia i osiągnąć pełny sukces.

Korzystanie z astralnych Skal Jana to nie tylko jeden z potężnych filarów rozwoju duchowego, ale i niezastąpiony sposób na to, by codziennie weryfikować swoje wybory i otrzymywać odpowiedzi na każde pytanie, które może nam przyjść do głowy.

Zapisz się

Dlaczego warto korzystać ze Skal Astralnych na co dzień?

Posługiwanie się nimi idzie w parze ze świadomym dążeniem do stawania się lepszym każdego dnia.
Pozwala na właściwsze pojmowanie relacji zachodzących między ludźmi na wielu płaszczyznach.
Dzięki nim można odkryć wszystkie tajemnice.
Sam autor korzysta z nich od wielu lat i nigdy się na nich nie zawiódł.

Każdy człowiek ma zdolności wystarczające do odczytywania skal astralnych.

Cała praca z wahadłem i odczytami na skalach jest prosta i nie wymaga dogłębnej wiedzy. Już kilka godzin wystarczy, by nauczyć się odczytywać, chociaż te zdolności, podobnie jak i jasnowidzenie wzrastają w miarę nabierania doświadczenia. Wahadełkowanie on-line przeznaczone jest zarówno dla osób rozpoczynających przygodę ze Skalami Astranymi jak i tych, które korzystają z nich od dłuższego czasu

Zobacz wideoblog w którym Agata Popko wyjaśnia:

  • Czego można się nauczyć na wahadełkowaniach online?
  • Jak wziąć w nich udział i jak się przygotować?
  • Dlaczego warto skorzystać?

.

Od czego zacząć i jak się przygotować.

Sposób prowadzenia zajęć przez Zbigniewa Jana Popko i Agatę Popko każdemu pozwoli skorzystać z właściwej dla siebie nauki, bez względu na posiadane umiejętności. Początkującym przed spotkaniem zalecamy zapoznać się z poniższymi materiałami video dotyczącymi podstaw w pracy z wahadłem, dla tych którzy chcą zagłębiać temat, autor przygotował cały dział wiedzy Skale Astralne i Wahadełkowanie.


Czym są Skale Astralne?

To one odpowiedzą na każde pytanie. Dla nich nie ma nic niemożliwego.

Jak używać wahadła duchowego?

Każdy może poznać swoją przyszłość. To znacznie prostsze niż radiestezja i o niebo doskonalsze.

Jak uruchomić jasnowidzenie?

Dowiesz się jak wejść na poziom geniuszu, jak rozwijać jasnowidzenie i na stałe obudzić świadomość.

Inne ważne video na playliście YouTube

Specjalnie dla uczestników wahadełkowań powstała grupa facebookowa "Jasnowidzący i wahadełkujący - popko.pl". 

To doskonałe miejsce na znalezienie znajomych do wspólnego trenowania odczytów i zgłębiania wiedzy o skalach zdobytej na wahadełkowaniach.

Dołącz do grupy FB

Korzystaj z wspierającego narzędzia i zmień swoje życie.

Naucz się odczytywać siebie, życie i egzystencję, przeszłość i przyszłość. Dzięki Skalom Astralnym i umiejętności korzystania z nich możesz mieć dostęp do szerokiego spektrum wiedzy, o której bez tego narzędzia nie byłbyś w stanie zgłębić na przstrzeni wielu lat. Skale posiadają znaczną przewagę nad słowem przepowiedni, gdyż pozwalają regularnie śledzić zmieniające się układy sił i ukazać szanse na sukces z konkretnych kroków i działań.

Skale i wahadełko można zamówić w naszym sklepie on-line lub skorzystać z własnego wahadełka, a skale pobrać z naszej strony www.popko.pl/pliki do pobrania i samodzielnie je wydrukować.

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021