Jesteś tutaj: Warsztaty Wahadełkowanie Online

Wahadełkowanie Online

Duchowe wahadełkowanie, jasnowidzenie, medycyna duchowa są zapomnianą przez nas wiedzą. Jan w dziecinnie prosty sposób pokazuje, jak te zdolności obudzić i rozwinąć, by stać się mistrzem własnego życia i osiągnąć sukces.

W trakcie serii trzygodzinnych wahadełkowań on-line będzie można poznawać i praktykować tajniki odczytywania na Skalach Astralnych przy pomocy wahadełka. Zgłębiać ich wielowymiarowe znaczenie i odkrywać wszystkie możliwości, jakie dają osobom z nich korzystającym. Dzięki tej nauce każdy może rozwinąć niebywałe umiejętności i otrzymać dokładne wytłumaczenia, które precyzyjniej i szerzej obejmują interesujące go zagadnienie, a wszystko po to, by stać się mistrzem własnego życia i osiągnąć pełny sukces.

Korzystanie ze Skal Astralnych Jana to nie tylko jeden z potężnych filarów rozwoju duchowego, ale i niezastąpiony sposób na to, by codziennie weryfikować swoje wybory i otrzymywać odpowiedzi na każde pytanie, które może nam przyjść do głowy.

Zapisz się

Dlaczego warto korzystać ze Skal Astralnych na co dzień?

Posługiwanie się nimi idzie w parze ze świadomym dążeniem do stawania się lepszym każdego dnia.
Pozwala na właściwsze pojmowanie relacji zachodzących między ludźmi na wielu płaszczyznach.
Dzięki nim można odkryć wszystkie tajemnice.
Sam autor korzysta z nich od wielu lat i nigdy się na nich nie zawiódł.

Każdy człowiek ma zdolności wystarczające do odczytywania ze Skal Astralnych

Cała praca z wahadłem i odczytami na skalach jest prosta i nie wymaga dogłębnej wiedzy. Już kilka godzin wystarczy, by nauczyć się odczytywać, chociaż te zdolności, podobnie jak i jasnowidzenie, wzrastają w miarę nabierania doświadczenia. Wahadełkowanie on-line przeznaczone jest zarówno dla osób rozpoczynających przygodę ze Skalami Astralnymi jak i tych, które korzystają z nich od dłuższego czasu.

Od czego zacząć i jak się przygotować?

Sposób prowadzenia zajęć przez Zbigniewa Jana Popko i Agatę Popko każdemu pozwoli skorzystać z właściwej dla siebie nauki, bez względu na posiadane umiejętności. Początkującym przed spotkaniem zalecamy zapoznać się z poniższymi materiałami wideo dotyczącymi podstaw w pracy z wahadłem. Dla tych którzy chcą zagłębiać temat, autor przygotował cały dział wiedzy Skale Astralne i Wahadełkowanie.

Jak używać wahadła duchowego?

Każdy może poznać swoją przyszłość. To znacznie prostsze niż radiestezja i o niebo doskonalsze.

Specjalnie dla uczestników wahadełkowań powstała grupa facebookowa "Jasnowidzący i wahadełkujący - popko.pl". 

To doskonałe miejsce na znalezienie znajomych do wspólnego trenowania odczytów i zgłębiania wiedzy o skalach zdobytej na wahadełkowaniach.

Dołącz do grupy FB

Korzystaj z wspierającego narzędzia i zmień swoje życie

Naucz się odczytywać siebie, życie i egzystencję, przeszłość i przyszłość. Dzięki Skalom Astralnym i umiejętności korzystania z nich możesz mieć dostęp do szerokiego spektrum wiedzy, której bez tego narzędzia nie byłbyś w stanie zgłębić na przestrzeni wielu lat. Skale posiadają znaczną przewagę nad słowem przepowiedni, gdyż pozwalają regularnie śledzić zmieniające się układy sił i ukazać szanse na sukces z konkretnych kroków i działań.

Skale i wahadełko można zamówić w naszym sklepie on-line lub skorzystać z własnego wahadełka, a skale pobrać z naszej strony www.popko.pl/pliki do pobrania i samodzielnie je wydrukować.

Odczytywanie wahadłem na Skalach Astralnych, daje wgląd w to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Taka wiedza to bezcenny skarb, który pozwala spojrzeć szerzej, poznać prawdę i dzięki temu uniknąć wielu życiowych pomyłek. Fragmenty spotkań z wahadełkowań online, pogrupowane tematycznie, można zobaczyć w dziale Odczyty na skalach.

Wahadełkowanie- słowo od autora:

"Wahadełkowanie to cudowny stan poznania. Człowiek nie tylko odkrywa nowe sekrety rzeczywistości, ale uczy sie take posługiwać własnym potencjałem. Ma ponadto do dyspozycji narzędzie, które jest proste w obsłudze i które znacznie przewyższa zakres poznania, jaki jest dostępny tarotowi, astrologii, merkabie, kartom czy innym sztukom mantycznym. Nic się z nim równać nie może.

Dzięki Skalom Duchowej Mądrości można w ciągu minuty poznać charakter, zdolnosci, IQ i stosunek jakiejś osoby do nas. W pięć sekund można odczytać, czy ktoś nas kocha, czy też zwodzi, jakie ma wobec nas zamiary - chce oszukać czy pomóc. Dzięki skalom możemy na bieżąco śledzić ścieżki losu i poprawnie przyglądać się zmianom, jakie w nas i w drugim człowieku zachodzą.

Bez nich nie sposób też śledzić ewolucji energetycznej i rozpoznawać charakteru zachodzących w nas przemian. Są magicznym, potężnym, i niecodziennym weryfikatorem wszelkich procesów zachodzących w 12-wymiarowej przestrzeni. Są dopełnieniem jasnowidzenia, a na początku rozwoju paranormalnych zdolności ich jedynym właściwym interpretatorem.

Są cudem, darem od Uniwersalnej Świadomości, narzędziem do komunikacii ze wszystkim istniejącym..."

Zbigniew Jan Popko

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021