Jesteś tutaj: Blog Uzdrawianie kwantowe na czym polega i co warto o nim wiedzieć

Uzdrawianie kwantowe na czym polega i co warto o nim wiedzieć

#uzdrawianiekwantowe # uzdrawianie # medytacja # rozwójduchowy # bioenergoterapia

16:00, dnia 17 styczeń 2023r.
10340
0

Od fizyki kwantowej do uzdrawiania

Pierwszym fizykiem, który zapoczątkował fizykę kwantową był Max Planck (1858-1947). Od tego czasu, czyli już ponad 100 lat wielu naukowców eksperymentuje, stawia kolejne teorie i próbuje zgłębić temat - najmniejszych znanych naukowcom cząstek energii, nazywanych kwantami.

  • Czym one są dla nas i jaki mają związek z naszym zdrowiem?
  • Czym jest uzdrawianie kwantowe i na czym polegają terapie uzdrawiania kwantowego?
  • Wreszcie to, co interesuje nas najbardziej czyli co decyduje o tym, że uzdrawianie jest skuteczne?

Fizyka kwantowa – niezwykły ruch energii

Pomimo, iż badacze wciąż mają mnóstwo pytań i nie potrafią wyjaśnić wszystkich zjawisk mechaniki kwantowej, dziedzina ta, już dawno wtargnęła do naszego życia codziennego (kryptografia kwantowa, zegar atomowy, laser, badania MRI i PET) i bezapelacyjnie odsłoni jeszcze przed nami wiele niezwykłych możliwości.

Jedno jest pewne, człowiek już zdaje sobie sprawę, że wszystko jest energią, ciągle zmieniającą się, przenikającą wszystko i wszystkich i nie sposób bagatelizować istnienia i wpływu tego niewidzialnego świata na nas i wszystko co nas otacza.

Kwantowe uzdrawianie energią

Zgodnie z założeniami fizyki kwantowej, żyjemy w morzu energii. Zarówno to, co nas otacza, jak i my sami. Gdyby można było zobaczyć siebie, świat, otaczającą nas przestrzeń pod silnym mikroskopem elektronowym, można byłoby zauważyć, że wszystko składa się z klastra ciągle zmieniającej się energii w postaci elektronów, neutronów, fotonów i tak dalej. Najmniejszymi częściami składowymi w tym ujęciu są kwanty. Trudno stwierdzić czy ludzka wiedza kiedykolwiek osiągnie punkt, w którym wszystko zrozumiemy. Jednak już dziś wiadomo, że ruch tych najmniejszych niewidzialnych cząstek ma znaczenie również w odniesieniu przepływu energii przenikającej i wpływającej na człowieka.

Uzdrawianie kwantowe - co to jest i na czym polega?

Tak jak sama fizyka kwantowa, tak uzdrawianie kwantowe to w ostatnich latach coraz bardziej popularna metoda uzdrawiania. Kwantowe uzdrawianie opiera się na zasadzie przekazywania energii. Założeniem uzdrawiania kwantowego jest zastosowanie dotyku i koncentracja myśli na celu. Działania te mają pozwolić doprowadzić ciało i umysł do harmonii, która ma w widoczny sposób wpłynąć na zdrowie fizyczne i zdrowie psychiczne. Uzdrawianie kwantowe najczęściej określa się jako interakcja pomiędzy świadomością i podstawowym poziomem rzeczywistości - poziomem kwantowym.

Na czym polega uzdrawianie kwantowe

Uzdrawianie kwantowe definiuje się też jako dokonywanie prób integracji swojego wnętrza z tak zwanym podstawowym poziomem rzeczywistości. W trakcie zabiegu uzdrawiania kwantowego, wykorzystywany jest dotyk oraz techniki oddychania. Tu zawsze podkreśla się, że proces uzdrawiania kwantowego jest w pełni naturalny. Zwolennicy uzdrawiania kwantowego wierzą, że energia ciała osoby chorej, stara się dopasować do energii pochodzących z dłoni uzdrowiciela. Wszystko po to, by osoba uzdrawiana była zdecydowanie mniej podatna na różnego rodzaju skutki złej energii i by umożliwić jej lepsze funkcjonowanie. Jednak, aby zrozumieć mechanizm, który pozwala na wprowadzanie korzystnych zmian, należy szerzej poznać i rozumieć zasady na jakich opiera się funkcjonowanie świata od strony energetycznej.

uzdrawianie kwantowe co to

Metody kwantowego uzdrawiania

Hipnoza uzdrawiania kwantowego

Hipnoza uzdrawiania kwantowego i jej warianty, opierają się na założeniu zmiany twojej przeszłości – a tym samym twojej teraźniejszości – poprzez jej obserwację. Dzięki temu nie ma ograniczeń czasu i miejsca, myśl podróżuje bez ograniczeń. Sprawia to, że kontaktujesz się z czasami i miejscami, które są fizycznie oddalone od twojego obecnego czasu i lokalizacji, umożliwiając ci wprowadzanie zmian w przeszłości, które poprawią twój obecny stan samopoczucia. Hipnoza uzdrawiania kwantowego ma w zamyśle działać poza granicami tego, co uważamy za możliwe w ramach naszego materialnego rozumienia świata.

Energetyka matrycy

Energia Matrycy została opisana przez Richarda Bartletta jako środek do leczenia osób z przewlekłymi i niemożliwymi do naprawienia problemami. Richard Bartlett mechanizm ten dostrzegł i opisał, gdy poszukiwał metod uzdrowienia swojego syna. Działanie Matrycy Energetycznej powiązał z prawami fizyki kwantowej i założeniem, że człowiek jest połączony ze Wszechświatem energią, a Matryca Energetyczna jest naturalną metodą uzdrawiania.

Metoda ta opiera się na działaniu otaczającym nas subtelnym polem energetycznym w bardziej bezpośredni sposób, niż hipnotyczny model leczenia kwantowego. Ta modalność wykorzystuje wzorce fal, które istnieją wokół nas jako czysta świadomość. Wykorzystuje informacje, które są poza naszymi fizycznymi zmysłami i manipuluje nimi, aby stworzyć głębokie uzdrawiające zdarzenia. W istocie, aplikacja między praktykującym ME a tobą jako klientem opiera się na komunikacji między kwantowym poziomem rzeczywistości.

Dotyk kwantowy

Jest to praktyczna metoda leczenia kwantowego, która ma wiele wspólnego z tradycją uzdrawiania energią Reiki. Ma na celu przyspieszenie reakcji uzdrawiania organizmu i natychmiastowe przywrócenie równowagi wewnętrznej, co pozwala na powrót do pełnej harmonii z fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym ja. Dotyk kwantowy jest obecnie stosowany w leczeniu dolegliwości fizycznych, takich jak złamania kości, stany zapalne i guzy itp. Uzdrawiająca energia poprzez dotyk kwantowy zakłada, że nie pochodzi ona od samego praktykującego, ponieważ służy on jedynie jako kanał przekierowania energii, która istnieje wokół nas, choć takie twierdzenie nie do końca jest poprawne.

Mamy zatem do wyboru różne terapie uzdrawiania kwantowego, którą wybrać dla siebie? Co sprawia, że uzdrawianie kwantowe organizmu będzie skuteczne w naszym przypadku?

Kiedy działa dotyk kwantowy

Na czym polega wykorzystywanie kwantowego dotyku w uzdrawianiu? Co można uzyskać stosując dotyk kwantowy? Używa się w nim połączenia technik oddechowych z technikami świadomości ciała. Tak się dzieje, jeśli koncentrujemy się i medytujemy uzdrawiająco, wówczas działa. Kiedy nakładasz ręce i chcesz, aby stan drugiej osoby się poprawił, możesz sprawić, że odczuje ona korzystne zmiany i poczuje się lepiej. Kluczem jest to, jakim człowiekiem jest uzdrowiciel, jego kondycja energetyczna, stan duchowy. Zjednoczenie ze światem i ludźmi ma niebagatelne znaczenie. Okazuje się, że każdy dobry człowiek, choć nie kształcił się w tym kierunku, nakładając ręce na głowę drugiego człowieka i prawdziwie chcąc pomagać, nawet nie wie, że uzdrawia drugiego człowieka. Kiedy łączysz się z całością, jednoczysz ze wszystkim, również z uzdrawianym i intencją wyrażasz życzenie, żeby wszystko zostało zrobione - potrafisz uruchomić działanie uzdrawiające. Tu jednak obraz musi być wyraźny, słów się tu nie użyje.

dotyk kwantowy

Uzdrawianie kwantowe można rozwijać

Prawdą jest, że uzdrawianie kwantowe można rozwijać, bo faktycznie człowiek się przyzwyczaja do wyższych wibracji i staje się energetycznie doskonalszym. Pociąga to za sobą też inne patrzenie na świat, zmianę relacji z ludźmi, zmianę relacji z otoczeniem, poprawia się jakość życia, a nie tylko zdrowie, a przy okazji wzrasta siła uzdrawiania.

Uzdrawianie to umiejętność, której można się nauczyć i która nabiera mocy, jeśli się ją ćwiczy. Z biegiem czasu osoby praktykujące dotyk kwantowy stają się skuteczniejsze w przewodzeniu energii i wzmacniają swoją zdolność do uzdrawiania.

Kwantowe uzdrawianie energią miłości

Wiele mówi się o tym, że uzdrawianie kwantowe związane jest nierozerwalnie z fundamentalną formą miłości – wrodzoną i naturalną. Nie jest to prawdą. Miłość nie jest najsilniejsza, silniejsze już jest rozumienie i odpowiedzialność. Niemniej w tym podejściu, jest wzmianka o tym, że człowiek dzięki pokochaniu, wybaczeniu, opiece, trosce, dzięki miłosierdziu (którego miłość jest składową) jest zjednoczony ze wszystkim.

Dlaczego to zjednoczenie jest takie ważne?

Kwantowa świadomość

Kiedy jesteś z czymś zjednoczony, pozytywnie nastawiony do ludzi, świata, sytuacji, będzie cię to wspierać, będzie ci to pomagać. Następuje bowiem sprzężenie zwrotne, dzięki wzajemnej komunikacji. Dzięki takiej wymianie energii przychodzi niezwykłe wsparcie.

Siły Przyrody, siły wysokoenergetyczne czy duchowe tylko na to czekają, naprawdę chcą pomóc, zwłaszcza, że ten świat tonie w mroku, o czym ludzie najczęściej nie wiedzą. Wtedy właśnie możemy wyjść poza wymiar energii, poza obszar praenergii, którą popularnie naukowo zwie się kwantami.

Uzdrawianie kwantowe elementem energoterapii

Dobrze, że dziś tak dużo mówi się o kwantowym uzdrawianiu świadomością, gdyż potrafi być ono mocniejszym działaniem niż bioenergoterapia i należy do energoterapii. Niemniej uzdrowiciel duchowy już się tym rozwiązaniem nie posłuży, tylko sięgnie po jeszcze doskonalszą i bardziej skuteczną metodę.

uzdrawianie kwantowe

Kwantowa świadomość, a może świadomość duchowa?

Niewidzialny świat energii, uzdrawianie energią już od wieków było odczuwane i wykorzystywane przez ludzkość. Tak naprawdę każdy człowiek, bo przecież jest elementem kwantowego świata ma możliwość uzdrawiania kwantowego. Niestety mało kto tak naprawdę w pełni zna te mechanizmy, a jeszcze mniej osób potrafi świadomie z nich korzystać i je kierunkować. Na poziome fizycznym łatwo zauważyć kto jest silniejszy, a kto słabszy, na poziomie energii nie jest to już tak oczywiste.

Uzdrawianie - kiedy jest skuteczne?

Dla człowieka, który zmaga się z bólem, dla którego medycyna nie znalazła diagnozy czy skutecznego rozwiązania, dla ludzi którzy nie potrafią wyjść z depresji, czy pokonać uzależnienia ważne jest zdrowie, bez względu na nazewnictwo metody.

Dlatego należy wiedzieć, że świat energii funkcjonuje według pewnych zasad, a siła działania i skuteczność uzdrawiania zależą od umiejętności i mocy uzdrowiciela oraz podejścia i przestrzegania zaleceń przez uzdrawianego. Mało tego, świat energetyczny to nie wszystko, wielowymiarowa istota ludzka to coś więcej, oprócz ciała fizycznego, energetycznego, mamy jeszcze ciało duchowe, boskie i programowe.

Zatem, by móc odczuć skuteczność uzdrawiania, potrzebne jest działanie prawdziwego specjalisty w tej dziedzinie.

medytacja uzdrawiająca

Autorskie działanie uzdrawiające Zbigniewa Jana Popko

Zbigniew Jan Popko urodził się z niezwykłym darem, od dziecka potrafi wpływać na przestrzeń i widzi to, czego fizycznym okiem dostrzec nie można. Przez lata zdobywał i wciąż zdobywa wiedzę i doświadczenie. Tworzy medytacje uzdrawiające, jest autorem książek, nagrywał już setki materiałów wideo. Jest niezrównanym ekspertem w sprawach energii, duchowości i niezwykle skutecznym uzdrowicielem ludzkich ciał i dusz, a mimo to, cały czas pracuje nad sobą i rozwija umiejętność uzdrawiania człowieka we wszystkich obszarach jego funkcjonowania.

Medytacja uzdrawiająca Zbigniewa Jana Popko

Medytacja to dziś bardzo popularne słowo. Jest wielu twórców i nauczycieli medytacji, którzy jawią się jako prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie, chociaż wcale nimi nie są. Mniej lub bardziej świadomie zamykają człowieka w iluzji. O umiejętnościach nauczyciela medytacji nie świadczy wypraktykowany uśmiech, dobre maniery, przyjęcie właściwej pozycji czy spokojny, wyważony ton wypowiedzi.

„Prawdziwa medytacja to nie słowa, które poprawiają nastrój w stanie wyciszenia organizmu, ale potężne narzędzie służące do wprowadzania rozległych zmian w całej energetycznej architekturze jednostki ludzkiej”.

Wszystkie medytacje przygotowane przez największego mistyka tych czasów - Zbigniewa Jana Popko usuwają węzły karmiczne oraz podobne im kody, posiadają właściwości oczyszczające i ustawiające całą energetykę człowieka pod klucz. Zbigniew Jan Popko potrafi wprowadzić w człowieka najlepsze z możliwych dla niego ustawień, dzięki czemu każdy ma otwartą drogę do przestrzeni energetycznych, duchowych, do przestrzeni programowej i do Boga. Jedną z takich niezwykłych medytacji jest niewątpliwie medytacja prowadzona "Uzdrawianie na odległość", uruchamiana podczas transmisji na żywo o godzinie 19-tej na kanale POPKO Centrum Medytacji i Zdrowia.

Działanie jest inicjowane przez uzdrowiciela duchowego Zbigniewa Jana Popko i Agatę Popko. Dzięki wypracowanej mocy, doświadczeniu i wspólnemu działaniu, uzdrawianie na odległość istotnie wpływa na poprawę zdrowia, przestrzeni człowieka i wszystkich obszarów życia. Uzdrawianie duchowe zawsze obejmuje całość istoty ludzkiej i jej związków z przestrzenią, a więc:

  • ciało fizyczne,
  • ciało energetyczne (duszę wraz z polami psychicznymi),
  • ciało egzystencjalne i duchowe
  • oraz typowe tło energetyczne poddane oczyszczaniu.

Więcej na ten temat znajdziesz ma naszej stronie w dziale: "W czym pomaga" uzdrawianie na odległość.

Wpis redakcji popko.pl

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021