Jesteś tutaj: Blog Wysokie wibracje - klucz do sukcesu

Wysokie wibracje - klucz do sukcesu

#wysokiewibracje #psychologia #medytacja

11:00, dnia 16 grudzień 2022r.
12764
0

Wysokie wibracje to klucz do sukcesu. Dzięki wysokim wibracjom energetycznym możemy utrzymać dobre samopoczucie, zachować równowagę, harmonię i utrzymać zdrowie fizyczne i psychiczne. Zachowanie wyższych wibracji poprawia codzienne życie i relacje z ludźmi. Jak dbać o wysokie wibracje na co dzień? Tu znajdziesz 10 sposobów na utrzymanie wysokich wibracji każdego dnia. Jednak każdy z nas jest inny, więc raczej 10 propozycji, które mogą Ci pomóc podwyższyć swoje wibracje. Świat, w którym żyjemy, składa się z energii. Wszystko jest wibracją. Drga, gdy mówimy o przestrzeni energetycznej, a wibruje, gdy mówimy o wymiarach duchowych.  

Kiedy mówimy o wysokich wibracjach u ludzi, najczęściej mamy na myśli:

 • uczucie radości,
 • miłość,
 • pozytywne nastawienie do wszystkiego i do wszystkich.

Warto jednak dodać, że wysokie wibracje to też:

 • odwaga,
 • dbanie o zdrowie i otoczenie,
 • pogoda ducha,
 • akceptacja,
 • pasja.

Niższe stany wibracyjne to:

 • depresja,
 • smutek,
 • złość,
 • niezdecydowanie,
 • wrogość,
 • agresja,
 • niechęć,
 • wycofanie.

Jak podnieść i utrzymać wysokie wibracje?

Wystarczą już niewielkie zmiany w stylu życia i sposobie myślenia, które możemy wprowadzać każdego dnia. Każda taka zmiana sprawia, że stajemy się inni, zmieniamy się w pozytywnego, wysokowibrującego człowieka. Wraz z nami zmieniać się też będzie nasze środowisko, a jeśli takie wysoko wibracyjne stany będziemy utrzymywać dłużej, to mamy szansę na to, że zmieni się całe życie. Dzięki wyższym wibracjom zyskujesz, gdyż za utrzymaniem wysokich wibracji, zawsze podąża lepsze zdrowie, relacje i większy życiowy sukces i szczęście. 

10 sposobów, dzięki którym podwyższysz swoje wibracje i osiągniesz pozytywny stan

Wysokie wibracje - klucz do sukcesu

1. ZDROWE JEDZENIE

Pierwszym sposobem uzyskania wyższych wibracji jest jedzenie pokarmów, które służą naszemu ciału. Są to głównie surowe warzywa, owoce i inne produkty, które mają wysoką wartość odżywczą i prozdrowotne właściwości. To, co spożywamy każdego dnia ma ogromny wpływ na jakość naszej koncentracji, pamięci, samopoczucia czy sen. Odpowiednio zbilansowana dieta jest podstawą naszego zdrowia i dobrego nastroju. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w naszym serwisie w dziale Zdrowie i styl życia

2. RELAKS, CZAS NA ODPOCZYNEK

To jeden z najprostszych sposobów na szybką poprawę samopoczucia. Wystarczy zaledwie kilka minut, by wejść w stan fizycznego i psychicznego odprężenia, co pozwala na rozładowanie napięcia nerwowego i przynosi ulgę. Jak możesz zadbać o swój relaks? W dowolny sposób, który lubisz – możesz włączyć ulubioną muzykę, przygotować pyszne danie lub po prostu usiąść z kubkiem ulubionej herbaty i pozwolić troskom odpłynąć na kilka minut. Taka chwila dla siebie to prawdziwy zastrzyk optymizmu i energii do działania. Czasem jednak sytuacja życia, ogrom spraw, które masz na głowie, sprawiają, że trudniej Ci się zrelaksować, zawsze wtedy, możesz skorzystać z medytacji oczyszczających i równoważących twój stan energetyczno – duchowy. 

3. WDZIĘCZNOŚĆ

Wyrażenie wdzięczności to dobry sposób na podniesienie wibracji. Praktyka wdzięczności rozwija szczęście, radość i poczucie spełnienia. Jest jednym z najprostszych ćwiczeń do szybkiej zmiany ogólnego samopoczucia oraz by podnieść swoją wewnętrzną energię. Jeśli chcesz, możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanej medytacji wdzięczności. W tematyce rozwoju duchowego wdzięczność jest także związana z dostrzeganiem otaczającego nas piękna. Ze skupianiem się na tym, co dobre i wartościowe. Pozwala wyzwolić sobie prawdziwe intencje i prawidłowo ocenić wszystkie sytuacje. 

Wysokie wibracje - klucz do sukcesu

4. POZYTYWNE MYŚLENIE

Mimo że wydaje się to oczywiste, wiele z nas o nim zapomina. Prosta zmiana sposobu myślenia potrafi szybko zmienić energię człowieka i podnieść na duchu. Pozytywne myślenie to skupienie się na swoich zaletach i osiągnięciach, jak i również na dobrych stronach sytuacji. To sięgnięcie po własną moc zwycięstwa, którą posiada każdy z nas. Podnosi wibracje i wprowadza dystans, dzięki któremu dostrzegamy więcej rozwiązań, szybciej odpuszczamy i czujemy się lepiej. Pozytywne myślenie wiąże się również z uwolnieniem od negatywnych przekonań, dzięki czemu opuszczają nas niepewność i bezsilność, a w ich miejsce powraca odwaga i pewność siebie. Od sposobu, w jaki myślimy, naszych nieuświadomionych przekonań zależy nasze zachowanie, stan psychiczny i właśnie poziom wibracji. Więcej na temat pozytywnego myślenia, całego mechanizmu od strony energetycznej, tego kiedy i w jaki sposób działa - znajdziecie w zaleceniach po uzdrawianiu.

5. PRZEBYWANIE Z LUDŹMI O WYSOKICH WIBRACJACH

Relacje międzyludzkie są nierozerwalną częścią naszego życia. Towarzyszą nam w szkole, w pracy, w sklepie, na siłowni, jednym słowem wszędzie. Interakcje z drugą osobą to także rozmowa przez telefon, czy wymiana zdań poprzez komunikator internetowy.  Wszyscy ludzie, choć tego nie widzimy, tworzą z nami energetyczne powiązania. Kiedy jesteśmy w środowisku niskowibracyjnym, otaczają nas negatywnie myślący ludzie lub mamy do czynienia z trudnymi sytuacjami życiowymi, czujemy się źle. Więc jeśli chcemy uzyskać wyższe wibracje, warto spędzać czas z osobami, które z optymizmem patrzą w przyszłość i promieniują swoją energią. W takim towarzystwie dobry nastrój będzie udzielał się również nam, dzięki czemu dużo łatwiej będzie nam podkręcać swoją wewnętrzną energię. 

6. SKUTECZNE OCZYSZCZANIE ENERGII

Chęć bycia w wysokich wibracjach i zmiany życia na lepsze to siła niezbędna do tego, by ujrzeć pozytywne rezultaty. Jednak trudno zapomnieć o tym, że żyjemy w świecie energii, które nieustannie chłoniemy, a niestety nie wszystkie są pozytywne. Niewłaściwe życzenia, zamiary oraz myśli i emocje innych, które są przecież energią, mogą na nas negatywnie oddziaływać, szczególnie gdy mamy do czynienia z kimś o wyższym potencjale energetycznym. Takich przykrych niespodzianek w świecie energetycznym jest oczywiście dużo więcej. W skrajnych przypadkach dochodzi do tego, że niskie wibracje tak silnie przenikają ludzkie ciała energetyczne, że samo to jest przyczyną dysharmonii w relacjach i życiowych niepowodzeń. Skuteczne oczyszczanie energii, zachowanie systematycznej higieny energetycznej pozwala zachować równowagę energetyczną i wewnętrzną harmonię, a co za tym idzie – uzyskanie wyższych wibracji. Wiele technik i bezpłatnych działań pozwalających na oczyszczenie z negatywnych energii i zablokowanie niskich wibracji, znajdziesz na naszej stronie w dziale Cuda z Janem. Natomiast krótkie medytacje prowadzone pozwolą oczyścić się z negatywnej energii, usunąć zmęczenie, ograniczyć stres, poprawić samopoczucie i uwolnić swoją wewnętrzną moc.  

7. PIJ WODĘ, A NAJLEPIEJ WODĘ ENERGETYZOWANĄ

To typowa wskazówka zdrowotna. Odpowiednie nawodnienie sprawia, że czujemy się lepiej, mamy większą jasność umysłu, a tym samym więcej energii. Ale woda jest dobra nie tylko do utrzymania poprawnych funkcji organizmu. Odpowiednie jej naenegetyzowanie wspiera dodatkowo siły biologiczne organizmu, naturalne procesy samoleczenia ciała fizycznego, a także oczyszcza i wzmacnia struktury energetyczne, co przyczynia się do wzrostu wibracji.

Jak łatwo naenergetyzować wodę? Woda życia poprawia zdrowie i całą ludzką energetykę.

8. MEDYTACJA

Wspominaliśmy już o roli relaksu w zachowaniu energetycznej równowagi. Również dobroczynny wpływ medytacji poznaje i docenia coraz więcej osób. Im głębsza i prawdziwsza medytacja, tym większy następuje wzrost wibracji. Obszerny opis tego, jak medytować skutecznie znajdziesz na naszej stronie w dziale Medytacja. Znajdziesz tam wiele medytacji prowadzonych, przygotowanych przez prawdziwego specjalistę w tej dziedzinie Zbigniewa Jana Popko. Pozwolą ci one zharmonizować wnętrze, odzyskać siły i obudzić pozytywną energię na cały dzień, ale nie tylko. Każda medytacja dostępna na naszej stronie to udostępniony odsłuchującemu kanał duchowy, prowadzący w wyższe przestrzenie. To taka drabina, dzięki której następuje wzrost wibracji wprowadzający medytującego w odpowiednie stany energetyczne i duchowe, a nawet uzdrawianie duchowe.

Wysokie wibracje - klucz do sukcesu

9. INTENCJE

Kiedy robimy miłe rzeczy dla innych, czujemy się z tym dobrze. Czyste intencje, bezinteresowne, gorące pragnienie by pomagać, by inni czuli się dobrze w naszym towarzystwie, by odczuć wdzięczność za to, co mamy. Im bardziej mamy otwarte serce, tym wyższa jest nasza wibracja.

10. RUCH - energia życiowa

Sport, taniec, a nawet spacer – każda aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na ciało, dodaje energii i poprawia zdrowie psychiczne. Ćwiczenia sprawiają, że czujemy się lepiej. Dla jednych są rozrywką, zdrowym nawykiem, dla innych całym życiem. Wysiłek fizyczny rozładowuje nadmierne obciążenia stresu, obniża stany depresyjne, przywraca jasność umysłu oraz stanowi remedium na sen. Osoby zaangażowane w systematyczną aktywność fizyczną są pewniejsze siebie, mają wyższą samoocenę i nierzadko większą motywację do działania i osiągania sukcesów w życiu. Ruch pozwala więc zachować dobrą formę psychiczną nawet w trudniejszych okresach życia.

To już wszystkie sposoby na to, jak w prosty sposób wejść na wyższe wibracje, dzięki którym zachodzą w nas prawidłowe procesy. Wtedy wszystko to, co robimy jest bardziej przemyślane. Lepiej rezonujemy z ludźmi i ze światem. Wyrażamy to lekkością, która jest w nas zawarta. Uśmiecha się bowiem ten, który daje sobie w życiu radę, rozwija swoje pasje i czuje, że żyje.  

 Wpis redakcji popko.pl

Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021