Jesteś tutaj: Blog Totalna biologia to nie tylko jednowymiarowe ciało fizyczne i jego emocje

Totalna biologia to nie tylko jednowymiarowe ciało fizyczne i jego emocje

#totalnabiologia # uzdrawianie # rozwójduchowy

11:00, dnia 12 listopad 2022r.
18187
0

Biologia totalna

Czym jest totalna biologia

Totalna biologia - recall healing, to koncepcja, która zakłada, że źródło każdej choroby leży w psychice. Według głównych założeń totalnej biologii, gdy umysł nie jest w stanie sobie poradzić z długotrwałymi silnymi, negatywnymi emocjami, pojawia się choroba, której objawy możemy zaobserwować w ciele. Według teorii totalnej biologii jeśli chodzi o choroby nowotworowe są powodowane przez traumę przeżytą w dzieciństwie, brak miłości lub konflikty w rodzinie.

Terapia w totalnej biologii

Zgodnie z koncepcją totalnej biologii, która zakłada, że źródłem wszelkich dolegliwości fizycznych i życiowych problemów są nieuświadomione konflikty emocjonalne, również tam szuka się rozwiązań.

Jak wygląda terapia w totalnej biologii? Według zwolenników metody, najlepszym lekarstwem jest uświadomienie sobie i przepracowanie swojego cierpienia, głównie przez zwierzenie się. Jeśli zaś chodzi o profilaktykę to zaleca się przeciwdziałać chorobom, poprzez unikanie stresu i negatywnych emocji.

Totalna biologia element medycyny alternatywnej

Ludzie przeczuwają, że nowy model człowieka jest zupełnie czym innym, niż troglodyta walczący tylko o przetrwanie. Dziś ludzkość jest już na innym etapie i wiemy, jak ważne i znaczące w rozwoju jest dla człowieka pozytywne myślenie czy asertywne podejście do świata.

Mówi się, że jesteśmy tym co jemy, analogicznie jest na poziomie energii. Nasze wnętrze i to co przeżywamy ma ogromne znaczenie. Inaczej nastawieni do świata i ludzi mamy inną wibrację, zatem wypełniamy się czym innym, a co za tym idzie, kim innym jesteśmy.

Totalna biologia to nie tylko jednowymiarowe ciało fizyczne i jego emocje

Prawdą jest, że 70% chorób których doświadczamy na poziomie fizycznym ma swoje źródło w przestrzeni energetycznej. Wszystko jest wibracją: nasze ciało, stół czy woda, ta wibracja ukazuje się w różnej postaci, a wszystko jest z sobą powiązane i wzajemnie na siebie oddziałuje. Jeśli człowiek ma odpowiednią moc czyli wyżej wibruje, ma też większy wpływ na to jak kształtuje jego życie i przyszłe losy.

Należy tu zwrócić uwagę, że mamy dwa rodzaje wibracji, ta która niszczy strukturę ludzką i ta, która ją wspomaga, ta z której człowiek korzysta, zależy od jego wolnego wyboru.

O co chodzi w totalnej biologii

Totalna biologia zwraca uwagę na ważne elementy, stara się wyjść do przyczyn chorób i wskazuje na behawior, który od strony energetycznej jest równie ważny, jak dbałość o dobrą kondycję ciała na poziomie fizycznym. Zgodnie z założeniami totalnej biologii, czyli recall healling, człowiek z reguły nie jest świadomy tych zależności. Obecnie znane i stosowane metody totalnej biologii, zwracają uwagę na to, jakie znaczenie mają te wewnętrzne stany emocjonalne i jaki jest ich wpływu na nasze zdrowie.

Okazuje się jednak, że powszechnie praktykowana biologia totalna ogranicza się najczęściej do niskowibracyjnych przestrzeni energetycznych, nie wychodząc poza obszar emocji i psychiki, a przecież człowiek to dużo bardziej rozbudowana wielowymiarowa istota.

Jeśli weźmiemy pod uwagę pełną 12 wymiarową istotę ludzką, to okazuje się, że nie tylko emocje i niska wibracja są przyczyną zaburzeń fizycznych.

 

Total biology

Wszystko jest energią - wielowymiarowa istota ludzka

Człowiek składa się z 12 ciał, w tym z 8 energetycznych, z których pierwsze to ciało fizyczne.

Do pierwszych 8 mamy stały dostęp, i to one wpływają na nas, na to jakimi jesteśmy ludźmi. Każde z nich ma swoje DNA jako zapisy procedur jak chcemy funkcjonować czyli określa nasze przyzwyczajamy do czegoś, reakcje. Wszystkie te ciała funkcjonują jednocześnie i wpływają na siebie wzajemnie. Jeśli któreś z nich nie funkcjonuje poprawnie, ma to wpływ na pozostałe co w największym uproszczeniu może w końcu przekładać się na widoczne objawy pod postacią stanów chorobowych.

Totalna biologia to dwunastowymiarowy portal, a nie tylko jednowymiarowe ciało fizyczne i jego emocje.

Dla chętnych poszukujących wiedzy więcej na ten temat można znaleźć na nasze stronie w dziale Akademia Wiedzy Duchowej.

Uzdrawianie przez świadomość

Dbając o siebie, swoje dobre samopoczucie i zdrowie w pełnym zakresie czyli na poziomie fizycznym, energetycznym i duchowym, warto skorzystać ze wsparcia. Ważne, by już od początku trafić na takiego nauczyciela, który swoim doświadczeniem jest w stanie bezpiecznie doprowadzić nas do źródła wiedzy. Ważne by dzięki rzetelnej wiedzy i działaniom móc ograniczyć do maksimum wszystkie niskie wibracje, które są w naszym otoczeniu, jak to zrobić?

Skorzystaj z gotowych rozwiązań – bezpłatnych działań energetyczno-duchowych udostępnionych przez Zbigniewa Jana Popko doświadczonego uzdrowiciela, który od kilkudziesięciu lat swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się z innymi na warsztatach rozwoju duchowego, jako autor książek, artykułów i setek materiałów wideo.

Psychologia duchowa

Zbigniew Jan Popko jest twórcą innowacyjnych działań dostępnych dla każdego. Kiedy zaczynamy swoją drogę z rozwojem osobistym, a później duchowym, zaczynamy uwzględniać nasze reakcje i dążenia na wielu poziomach. Wówczas potrzebujemy niebywałego wsparcia, by nie pogubić się w nieznanym świecie energii. Takim wsparciem może być korzystanie z Wody Życia, która oprócz pozytywnego wpływu na zdrowie potrafi do maksimum ograniczyć w nas niskie wibracje i niekorzystne programy. Jest to o tyle ważne, że właśnie te czynniki sprawiają, iż emocje, myśli i potrzeby działają niepoprawnie.

Kiedy ustawimy i zestroimy naszą energetykę poprawnie, możemy zacząć budzić świadomość, która otwiera drzwi do głębszego poznania i życia na miarę człowieka przyszłości.

Do tego jednak potrzebne są narzędzia, które pozwalają kasować te negatywne wpływy na nasze wszystkie ciała, wszystko po to, by powrócić do swojej najlepszej formy i by móc odzyskać kontakt ze światem duchowym. by móc rozwijać się dalej.

Niezwykle pomocna w tym procesie jest Psychologia duchowa. To dział aktywnej wiedzy, tu nad niczym się nie pracuje, tylko od razu powołuje się do istnienia upragniony stan psychofizyczny. Dzięki technikom duchowym przygotowanym przez Zbigniewa Jana Popko można szybko zrównoważyć energetykę, by w efekcie życie zmieniło się na lepsze. Korzystając z działań psychologii duchowej łatwiej:

  • pokonać stres egzystencjalny,
  • pozbyć się negatywnych myśli i emocji,
  • spowodować wzrost mocy,
  • uwolnić się od strachu i traumy przeszłości.

Medytacje transcendentalne

By budzić się w świadomości duchowej i podróżować ku Źródłu, ku Bogu, należy podążać do 12 wymiaru. Aby można było to robić, konieczne jest ustawienie w sobie całej energetyki (już nie tylko 8 ciał energetycznych ale i ciał duchowych). Tu każde z 12 ciał musi poprawnie pracować a oprócz tego muszą być one w 100% poprawnie zestrojone między sobą. Jeśli tylko jedno jest zaburzone nie pozwala to korzystać z wszystkich możliwości jakie ma obudzona istota ludzka.

Co zrobić żeby wszystkie nasze ciała subtelne dźwignąć w drodze do Boga?  

Medytacje transcendentalne Zbigniewa Jana Popko to w tej chwili najpotężniejsze narzędzia harmonizujące i ustawiające fizyczno-energetyczno-duchowe pasma Istoty Ludzkiej. Jedne uczą i przekodowują słuchacza, starając się maksymalnie zbliżyć ciała człowieka do stworzonego przez Boga Wzorca Pierwotnego, a drugie wręcz unoszą go w przestrzeń 11 i 12 wymiaru, by zaszły jak najkorzystniejsze zmiany w obszarze programowego DNA.

Medytacja transcedentalna

Totalna biologia działa gdy jest totalna

Nie same emocje, nie sama psychika, tylko cała wibracyjna istota ludzka jest odpowiedzialna za to, co się z nami dzieje. Ale gdy istota ludzka się budzi na wyższych poziomach włącza się świadomość i wówczas można zastosować nowe techniki, które będą w stanie poprawić zdrowie lub całkiem je odzyskać.

Totalna biologia to świadomość siebie całego i wszystkich zespolonych z sobą powłok, to my w całości siebie zjednoczeni.

Wpis redakcji popko.pl

Jak zapomnieć o przeszłości? 11:00, dnia 21 październik 2022r.
Toksyczni ludzie - jak sobie z nimi radzić? 11:00, dnia 28 październik 2022r.
Materiały publikowane w serwisie popko.pl mają charakter edukacyjny i paramedyczny, a towary oraz usługi nie stanowią i nie zastępują porady medycznej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, tylko i wyłącznie z podaniem aktywnego linka popko.pl jako źródła. Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej.
popko.pl 2021